Verslag ledenvergadering 2014

De jaarlijkse ledenvergadering vond dit jaar plaats in partycentrum de Haas. Verslag vorige vergadering, jaarrekening 2013 en begroting voor 2014 werden met unanieme stemmen vastgesteld.
Helaas moest onze vereniging afscheid nemen van zijn voorzitter Rien Zwart. Er is nog geen opvolger voor hem gevonden, dus het bestuur van de vereniging gaat voorlopig met 9 man verder. Willem van Norel neemt de taken van de voorzitter voorlopig waar.
Een bijzonder onderdeel van de vergadering vormde de benoeming van 2 ereleden: Philip Docter en Bep de Waard-Ruijs. Voor beiden geldt dat hun jarenlange inzet voor onze vereniging deze benoeming meer dan rechtvaardigde.
De ledenvergadering werd afgesloten door fotograaf Ger Hup, die uit zijn eigen archief prachtig fotomateriaal van Elburg en omgeving uit de oprichtingstijd van de vereniging liet zien.

U dient ingelogd te zijn om het gehele bericht te lezen. Nog geen account?Inloggen

Inschrijven